Rudy Gobert

846Volgers
FRA
FRA
34 jaar
Center
Minnesota Timberwolves
Timberwolves
#27
Shirtnummer

Info

Geboortedatum (leeftijd)

26-06-1992 (34)

Lengte

2,15 m

Nationaliteit

frafra

Kaartenvoorraad

2025-26
940
96
9
1
2024-25
859
87
10
1
2023-24
775
79
8
1
2022-23
1249
271
13
1

Blessures

Van

Aan

Duur

Rest

18-10-2024

17-4-2026

546 dagen

Meer over Rudy Gobert

Hoe oud is Rudy Gobert?

Rudy Gobert is 34 en is geboren op 26 juni 1992.

Hoe lang is Rudy Gobert?

Rudy Gobert is 2,15 m lang.

Voor welk team speelt Rudy Gobert?

Rudy Gobert speelt voor Minnesota Timberwolves.

Welk nummer draagt Rudy Gobert?

Het huidige rugnummer van Rudy Gobert bij Minnesota Timberwolves is 27.

Waar komt Rudy Gobert vandaan?

Rudy Gobert komt uit France.

5 aanbiedingen
Beste prijs
€ 1,29
0,0008 ETH
389/1000 •
PawelTraderPawelTrader
22u 25min
+6
€ 1,30
0,0008 ETH
221/1000 •
EvooLamar Euro / Eth
4d 12u
+5
Hoogste level
€ 2,08
0,0013 ETH
330/1000 •
Comte de Saint-GermainComte de Saint-Germain
6d 19u
+6
€ 4,91
0,003 ETH
845/1000 •
Guiggs94Guiggs94
6d 19u
+5
€ 100,00
0,0612 ETH
812/1000 •
Urbanodg-sorareUrbanodg-sorare
2d 2u
+5

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.