Jalen Suggs

644Volgers
USA
USA
25 jaar
Guard
Orlando Magic
Magic
#4
Shirtnummer

Info

Geboortedatum (leeftijd)

03-06-2001 (25)

Lengte

1,95 m

Nationaliteit

usausa

Kaartenvoorraad

2025-26
889
97
8
0
2024-25
570
72
7
1
2023-24
726
74
7
1
2022-23
962
247
25
0

Blessures

Van

Aan

Duur

Illness

24-11-2024

26-3-2026

487 dagen

Meer over Jalen Suggs

Hoe oud is Jalen Suggs?

Jalen Suggs is 25 en is geboren op 3 juni 2001.

Hoe lang is Jalen Suggs?

Jalen Suggs is 1,95 m lang.

Voor welk team speelt Jalen Suggs?

Jalen Suggs speelt voor Orlando Magic.

Welk nummer draagt Jalen Suggs?

Het huidige rugnummer van Jalen Suggs bij Orlando Magic is 4.

Waar komt Jalen Suggs vandaan?

Jalen Suggs komt uit United States of America.

Nieuwe kaart
10 aanbiedingen
Beste prijs
Hoogste level
+7
€ 0,99
0,0006 ETH
524/1000 •
DrewskeDrewske
4d 16min
+7
€ 1,20
0,0008 ETH
451/1000 •
Oklm1986Oklm1986
2d 19u
+5
€ 1,50
0,001 ETH
725/1000 •
EvooLamar Euro / Eth
4d 9u
+5
€ 1,89
0,0012 ETH
814/1000 •
Brutox
4d 4u
+7
€ 2,00
0,0013 ETH
326/1000 •
Franz99
5d 14u
+7
€ 2,49
0,0016 ETH
353/1000 •
Musta06
6d 17u

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.