Simon Schaff

Bundesliga#158M
0Volgers

Info

Positie

Middenvelder

Geboortedatum (leeftijd)

03-03-2009 (17)

Nationaliteit

deudeu

Carrière

Meer over Simon Schaff

Hoe oud is Simon Schaff?

Simon Schaff is 17 en is geboren op 3 maart 2009.

Voor welk team speelt Simon Schaff?

Simon Schaff speelt voor FC Bayern München.

Waar komt Simon Schaff vandaan?

Simon Schaff komt uit Germany.

Geen kaarten te koop op dit moment

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.