Ryan Oné
#131A20Volgers

SCO
20 jaar
Aanvaller

Sheffield United

Scotland Under 21
English 2nd Division Players
Rest van de wereld
#26
Shirtnummer
Info
Kaartenvoorraad
2026-27
69
12
2
0
Carrière
Club
Nationaal team
Meer over Ryan Oné
Hoe oud is Ryan Oné?
Ryan Oné is 20 en is geboren op 26 juni 2006.
Voor welk team speelt Ryan Oné?
Ryan Oné speelt voor Sheffield United FC. Hij is ook international voor Scotland.
Welk nummer draagt Ryan Oné?
Het huidige rugnummer van Ryan Oné bij Sheffield United FC is 26.
Waar komt Ryan Oné vandaan?
Ryan Oné komt uit Scotland.
Hoeveel doelpunten heeft Ryan Oné gescoord?
Ryan Oné heeft 0 goals gescoord voor Sheffield United FC.
Nieuwe kaart
23u 28min
Beste waarde
+5
€ 1,99
0,001 ETH
70/1000 • Sorare
1 over voor € 1,99
4 aanbiedingen
Beste prijs



