Richard Pellejero

Liga 1#1Coach
0Volgers
URY
URY
50 jaar
Coach
CD Sport Huancayo
Sport Huancayo
Contender
Contender
#0
Shirtnummer

Info

Positie

Coach

Geboortedatum (leeftijd)

30-05-1976 (50)

Lengte

1,8 m

Nationaliteit

uryury

Carrière

Meer over Richard Pellejero

Hoe oud is Richard Pellejero?

Richard Pellejero is 50 en is geboren op 30 mei 1976.

Hoe lang is Richard Pellejero?

Richard Pellejero is 1,80 m lang.

Voor welk team speelt Richard Pellejero?

Richard Pellejero speelt voor CD Sport Huancayo.

Waar komt Richard Pellejero vandaan?

Richard Pellejero komt uit Uruguay.

Geen kaarten te koop op dit moment

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.