Rabbi Matondo
#131M1293Volgers
Info
Positie
MiddenvelderGeboortedatum (leeftijd)
09-09-2000 (25)
Lengte
1,75 mStatus
Speelt nietNationaliteit
Kaartenvoorraad
2025-26
307
30
5
0
2024-25
538
84
5
1
2021-22
282
56
5
1
2020-21
0
38
1
1
2019-20
0
54
7
1
Carrière
Club
Meer over Rabbi Matondo
Hoe oud is Rabbi Matondo?
Rabbi Matondo is 25 en is geboren op 9 september 2000.
Hoe lang is Rabbi Matondo?
Rabbi Matondo is 1,75 m lang.
Voor welk team speelt Rabbi Matondo?
Rabbi Matondo speelt voor SK Brann.
Welk nummer draagt Rabbi Matondo?
Het huidige rugnummer van Rabbi Matondo bij SK Brann is 26.
Waar komt Rabbi Matondo vandaan?
Rabbi Matondo komt uit Wales.










