Noam Emeran

Eredivisie#78A
44Volgers
FRA
FRA
Eligible U23
23 jaar
Aanvaller
FC Groningen
Groningen
Eredivisie
Eredivisie
#11
Shirtnummer

Info

Positie

Aanvaller

Geboortedatum (leeftijd)

24-09-2002 (23)

Lengte

1,79 m

Status

Speelt niet

Nationaliteit

frafra

Kaartenvoorraad

2025-26
369
42
5
0
2024-25
568
53
2
0

Carrière

Club

FC Emmen

2026 - 2026

11

0

2

FC Groningen

2023 - 2026

20

1

1

Meer over Noam Emeran

Hoe oud is Noam Emeran?

Noam Emeran is 23 en is geboren op 24 september 2002.

Hoe lang is Noam Emeran?

Noam Emeran is 1,79 m lang.

Voor welk team speelt Noam Emeran?

Noam Emeran speelt voor FC Groningen.

Welk nummer draagt Noam Emeran?

Het huidige rugnummer van Noam Emeran bij FC Groningen is 11.

Waar komt Noam Emeran vandaan?

Noam Emeran komt uit France.

Hoeveel doelpunten heeft Noam Emeran gescoord?

Noam Emeran heeft 0 goals gescoord voor FC Groningen.

11 aanbiedingen
Beste prijs
€ 0,39
0,0003 ETH
334/1000 •
Joesro
18u 44min
+5
€ 0,45
0,0003 ETH
99/1000 •
ktovom
4d 18u
+5
€ 0,45
0,0003 ETH
61/1000 •
ktovom
2d 19u
+5
€ 0,45
0,0003 ETH
220/1000 •
ktovom
5d 3u
+5
€ 0,46
0,0003 ETH
253/1000 •
NoMercyMSN97 (Fast Reply)NoMercyMSN97 (Fast Reply)
2d 8u
+5
€ 0,54
0,0004 ETH
100/1000 •
PawelTraderPawelTrader
6d 13u
+5
Hoogste level
€ 0,55
0,0004 ETH
38/1000 •
SemvanDamSemvanDam
6d 17u
+5
€ 0,59
0,0004 ETH
198/1000 •
PawelTraderPawelTrader
1d 12u
+5
€ 0,70
0,0005 ETH
254/1000 •
EggSwapBotEggSwapBot
6d 23u
+5

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.