Nicolò Brighenti

Serie C#8V
0Volgers
ITA
ITA
36 jaar
Verdediger
LR Vicenza Virtus
Vicenza Virtus
#7
Shirtnummer

Info

Positie

Verdediger

Geboortedatum (leeftijd)

01-08-1989 (36)

Lengte

1,78 m

Status

Regulier

Nationaliteit

itaita

Carrière

Club

131

3

3

Frosinone Calcio

2016 - 2022

231

5

12

104

8

0

76

2

0

86

0

0

2

0

0

Meer over Nicolò Brighenti

Hoe oud is Nicolò Brighenti?

Nicolò Brighenti is 36 en is geboren op 1 augustus 1989.

Hoe lang is Nicolò Brighenti?

Nicolò Brighenti is 1,78 m lang.

Voor welk team speelt Nicolò Brighenti?

Nicolò Brighenti speelt voor LR Vicenza Virtus.

Welk nummer draagt Nicolò Brighenti?

Het huidige rugnummer van Nicolò Brighenti bij LR Vicenza Virtus is 7.

Waar komt Nicolò Brighenti vandaan?

Nicolò Brighenti komt uit Italy.

Geen kaarten te koop op dit moment

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.