Markus Cimermancic

MLS#118M
7Volgers
CAN
CAN
Eligible U23
21 jaar
Middenvelder
Toronto FC
Toronto
MLS
MLS
#71
Shirtnummer

Info

Positie

Middenvelder

Geboortedatum (leeftijd)

01-10-2004 (21)

Lengte

1,75 m

Status

Speelt niet

Nationaliteit

cancan

Kaartenvoorraad

2026-27
181
43
3
0
2025-26
28
3
0
0

Carrière

Club

Toronto FC

2023 - Nu

11

0

0

Toronto

2022 - Nu

68

10

8

Toronto

2019 - 2023

1

0

0

Meer over Markus Cimermancic

Hoe oud is Markus Cimermancic?

Markus Cimermancic is 21 en is geboren op 1 oktober 2004.

Hoe lang is Markus Cimermancic?

Markus Cimermancic is 1,75 m lang.

Voor welk team speelt Markus Cimermancic?

Markus Cimermancic speelt voor Toronto FC.

Welk nummer draagt Markus Cimermancic?

Het huidige rugnummer van Markus Cimermancic bij Toronto FC is 71.

Waar komt Markus Cimermancic vandaan?

Markus Cimermancic komt uit Canada.

Veilingen
Nieuwe kaart
11 aanbiedingen
Beste prijs
+5
€ 0,50
0,0003 ETH
160/1000 •
el11fiascoel11fiasco
5d 14u
+5
€ 0,50
0,0003 ETH
14/1000 •
DancingDog6927DancingDog6927
5d 22u
+5
€ 0,51
0,0004 ETH
131/1000 •
Adu23Adu23
4d 20u
+5
€ 0,55
0,0004 ETH
26/1000 •
Mattie0513
17u 23min
+5
€ 0,55
0,0004 ETH
170/1000 •
PandaXOnePandaXOne
4d 6u
+5
€ 0,55
0,0004 ETH
140/1000 •
SnTFaMiLy
4d 11u
Hoogste level

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.