Luke McCowan

Premiership#45M
128Volgers

Info

Positie

Middenvelder

Geboortedatum (leeftijd)

09-12-1997 (28)

Lengte

1,77 m

Status

Wisselspeler

Nationaliteit

scosco

Kaartenvoorraad

2026-27
87
12
2
0
2025-26
703
72
7
0
2024-25
674
86
7
0
2023-24
336
61
6
1
2021-22
155
19
0
0

Carrière

Club

Celtic FC

2024 - Nu

63

7

8

Dundee FC

2021 - 2024

99

23

11

Ayr United FC

2017 - 2021

86

15

10

Meer over Luke McCowan

Hoe oud is Luke McCowan?

Luke McCowan is 28 en is geboren op 9 december 1997.

Hoe lang is Luke McCowan?

Luke McCowan is 1,77 m lang.

Voor welk team speelt Luke McCowan?

Luke McCowan speelt voor Celtic FC.

Welk nummer draagt Luke McCowan?

Het huidige rugnummer van Luke McCowan bij Celtic FC is 14.

Waar komt Luke McCowan vandaan?

Luke McCowan komt uit Scotland.

Veilingen
Nieuwe kaart
6 aanbiedingen
Beste prijs
+5
€ 11,30
0,0069 ETH
62/1000 •
Gibbo939
1d 23u
Hoogste level
+6
€ 11,80
0,0072 ETH
42/1000 •
MorantMorant
6d 21u
+5
€ 11,97
0,0073 ETH
46/1000 •
R01
6d 12u
+5
€ 12,07
0,0074 ETH
7/1000 •
satoniosatonio
6d 12u
+5
€ 12,30
0,0075 ETH
85/1000 •
Neil1989Neil1989
5d 10u

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.