Kaito Mizuta
30Volgers
Info
Positie
MiddenvelderGeboortedatum (leeftijd)
08-04-2000 (26)
Lengte
1,82 mStatus
Speelt nietNationaliteit
Kaartenvoorraad
2026-27
44
8
1
0
Carrière
Club
Meer over Kaito Mizuta
Hoe oud is Kaito Mizuta?
Kaito Mizuta is 26 en is geboren op 8 april 2000.
Hoe lang is Kaito Mizuta?
Kaito Mizuta is 1,82 m lang.
Voor welk team speelt Kaito Mizuta?
Kaito Mizuta speelt voor Le Havre AC.
Welk nummer draagt Kaito Mizuta?
Het huidige rugnummer van Kaito Mizuta bij Le Havre AC is 17.
Waar komt Kaito Mizuta vandaan?
Kaito Mizuta komt uit Japan.
Veilingen
Nieuwe kaart
Beste waarde
+5
€ 2,79
0,0017 ETH
26/1000 • Sorare



