Frederik Schmahl

Bundesliga#92M
22Volgers

Info

Positie

Middenvelder

Geboortedatum (leeftijd)

21-12-2002 (23)

Lengte

1,83 m

Status

Wisselspeler

Nationaliteit

deudeu

Kaartenvoorraad

2026-27
49
7
1
0
2025-26
389
57
9
0
2024-25
493
42
4
0

Carrière

Club

58

4

1

58

12

0

35

7

0

Meer over Frederik Schmahl

Hoe oud is Frederik Schmahl?

Frederik Schmahl is 23 en is geboren op 21 december 2002.

Hoe lang is Frederik Schmahl?

Frederik Schmahl is 1,83 m lang.

Voor welk team speelt Frederik Schmahl?

Frederik Schmahl speelt voor SV 07 Elversberg.

Welk nummer draagt Frederik Schmahl?

Het huidige rugnummer van Frederik Schmahl bij SV 07 Elversberg is 17.

Waar komt Frederik Schmahl vandaan?

Frederik Schmahl komt uit Germany.

Veilingen
Nieuwe kaart
4 aanbiedingen
Beste prijs
+5
€ 1,93
0,001 ETH
40/1000 •
RDLZ
6d 23u
+5
€ 2,10
0,001 ETH
51/1000 •
Fabrice1900
2d 3u
+5
€ 3,61
0,0017 ETH
5/1000 •
POLONGO@
6d 20u
+5
€ 6,90
0,0033 ETH
47/1000 •
LuxuryWinesWorldLuxuryWinesWorld
3d 3u

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.