Jens Mathijsen

Eredivisie#136V
9Volgers

Info

Positie

Verdediger

Geboortedatum (leeftijd)

15-08-2007 (19)

Lengte

1,83 m

Status

Speelt niet

Nationaliteit

nldnld

Kaartenvoorraad

2026-27
86
11
1
0

Carrière

Club

Willem II

2024 - Nu

15

0

0

Meer over Jens Mathijsen

Hoe oud is Jens Mathijsen?

Jens Mathijsen is 19 en is geboren op 15 augustus 2007.

Hoe lang is Jens Mathijsen?

Jens Mathijsen is 1,83 m lang.

Voor welk team speelt Jens Mathijsen?

Jens Mathijsen speelt voor Willem II.

Welk nummer draagt Jens Mathijsen?

Het huidige rugnummer van Jens Mathijsen bij Willem II is 14.

Waar komt Jens Mathijsen vandaan?

Jens Mathijsen komt uit Netherlands.

Veilingen
Nieuwe kaart
2 aanbiedingen
Beste prijs
+5
€ 0,75
0,0004 ETH
78/1000 •
Grapie Jr.
5d 14u
+5
€ 1,93
0,0009 ETH
43/1000 •
Sir Hiss - The Swap BotSir Hiss - The Swap Bot
6d 20u

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.