Jefferson Encada

Primeira Liga#74V
4Volgers

Info

Positie

Verdediger

Geboortedatum (leeftijd)

17-04-1998 (28)

Lengte

1,88 m

Status

Regulier

Nationaliteit

gnbgnb

Kaartenvoorraad

2026-27
82
8
1
0

Carrière

Club

Pharco

2022 - 2025

96

1

6

Leixões SC

2020 - 2022

30

5

0

SC Olhanense

2017 - 2018

40

6

0

Nationaal team

Guinea-Bissau

2020 - Nu

25

0

0

Meer over Jefferson Encada

Hoe oud is Jefferson Encada?

Jefferson Encada is 28 en is geboren op 17 april 1998.

Hoe lang is Jefferson Encada?

Jefferson Encada is 1,88 m lang.

Voor welk team speelt Jefferson Encada?

Jefferson Encada speelt voor CF Estrela da Amadora. Hij is ook international voor Guinea-Bissau.

Welk nummer draagt Jefferson Encada?

Het huidige rugnummer van Jefferson Encada bij CF Estrela da Amadora is 17.

Waar komt Jefferson Encada vandaan?

Jefferson Encada komt uit Guinea-Bissau.

Nieuwe kaart
4 aanbiedingen
Beste prijs
+5
€ 0,81
0,0005 ETH
54/1000 •
PawelTraderPawelTrader
6d 10u
+5
€ 0,82
0,0005 ETH
10/1000 •
PielitzPiatetarul
4d 3u
+5
€ 0,83
0,0005 ETH
60/1000 •
🐈 MeowMeow7🐈 MeowMeow7
6d 2u
+5
€ 1,80
0,0011 ETH
90/1000 •
FilippoCarnevaliFilippoCarnevali
3d 16u

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.