Javier Navarro

Primera División RFEF#7K
6Volgers
ESP
ESP
Eligible U23
19 jaar
Keeper
Real Madrid Castilla CF
Real Madrid II
ESP
Spain Under 19
#0
Shirtnummer

Info

Positie

Keeper

Geboortedatum (leeftijd)

25-01-2007 (19)

Status

Speelt niet

Nationaliteit

espesp

Carrière

Club

11

0

0

Nationaal team

1

0

0

Meer over Javier Navarro

Hoe oud is Javier Navarro?

Javier Navarro is 19 en is geboren op 25 januari 2007.

Voor welk team speelt Javier Navarro?

Javier Navarro speelt voor Real Madrid Castilla CF. Hij is ook international voor Spain.

Waar komt Javier Navarro vandaan?

Javier Navarro komt uit Spain.

Geen kaarten te koop op dit moment

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.