Igor Leontyev

0Volgers
RUS
RUS
32 jaar
Middenvelder
#0
Shirtnummer

Info

Positie

Middenvelder

Geboortedatum (leeftijd)

18-03-1994 (32)

Lengte

1,83 m

Status

Gestopt

Nationaliteit

rusrus

Carrière

Club

FK Sokol Saratov

2023 - 2024

16

0

0

59

1

0

FK Tyumen

2018 - 2019

54

4

0

8

0

0

250

10

0

Nationaal team

Russia Under 19

2012 - 2013

2

0

0

Russia Under 17

2010 - 2012

1

0

0

Meer over Igor Leontyev

Hoe oud is Igor Leontyev?

Igor Leontyev is 32 en is geboren op 18 maart 1994.

Hoe lang is Igor Leontyev?

Igor Leontyev is 1,83 m lang.

Waar komt Igor Leontyev vandaan?

Igor Leontyev komt uit Russian Federation.

Geen kaarten te koop op dit moment

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.