Diego Caito

Serie A#79V
0Volgers

Info

Positie

Verdediger

Geboortedatum (leeftijd)

07-06-2004 (22)

Lengte

1,76 m

Status

Basisspeler

Nationaliteit

brabra

Carrière

Club

Goiás EC

2023 - 2026

72

3

5

Meer over Diego Caito

Hoe oud is Diego Caito?

Diego Caito is 22 en is geboren op 7 juni 2004.

Hoe lang is Diego Caito?

Diego Caito is 1,76 m lang.

Voor welk team speelt Diego Caito?

Diego Caito speelt voor Grêmio FB Porto Alegrense.

Welk nummer draagt Diego Caito?

Het huidige rugnummer van Diego Caito bij Grêmio FB Porto Alegrense is 27.

Waar komt Diego Caito vandaan?

Diego Caito komt uit Brazil.

Geen kaarten te koop op dit moment

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.