Danilo Dine

2nd Division#1V
0Volgers
ALB
ALB
Eligible U23
19 jaar
Verdediger
AF Elbasani
AF Elbasani
#0
Shirtnummer

Info

Positie

Verdediger

Geboortedatum (leeftijd)

30-07-2007 (19)

Nationaliteit

albalb

Meer over Danilo Dine

Hoe oud is Danilo Dine?

Danilo Dine is 19 en is geboren op 30 juli 2007.

Voor welk team speelt Danilo Dine?

Danilo Dine speelt voor AF Elbasani.

Waar komt Danilo Dine vandaan?

Danilo Dine komt uit Albania.

Geen kaarten te koop op dit moment

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.