Chafik Gourichy

Ligue 2#100M
0Volgers
FRA
FRA
25 jaar
Middenvelder
Stade Lavallois Mayenne FC
Laval
Contender
Contender
#0
Shirtnummer

Info

Positie

Middenvelder

Geboortedatum (leeftijd)

05-10-2000 (25)

Nationaliteit

frafra

Carrière

Club

28

4

0

6

0

0

23

7

0

4

0

0

Meer over Chafik Gourichy

Hoe oud is Chafik Gourichy?

Chafik Gourichy is 25 en is geboren op 5 oktober 2000.

Voor welk team speelt Chafik Gourichy?

Chafik Gourichy speelt voor Stade Lavallois Mayenne FC.

Waar komt Chafik Gourichy vandaan?

Chafik Gourichy komt uit France.

Geen kaarten te koop op dit moment

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.