Carlos Guzmán

Autonómicas#2M
0Volgers
ESP
ESP
35 jaar
Middenvelder
FC Martinenc
Martinenc
#0
Shirtnummer

Info

Positie

Middenvelder

Geboortedatum (leeftijd)

02-09-1990 (35)

Nationaliteit

espesp

Carrière

Club

CF Badalona

2025 - 2026

32

0

0

UE Sant Andreu

2022 - 2025

83

0

0

AE Prat

2019 - 2022

102

2

0

Meer over Carlos Guzmán

Hoe oud is Carlos Guzmán?

Carlos Guzmán is 35 en is geboren op 2 september 1990.

Voor welk team speelt Carlos Guzmán?

Carlos Guzmán speelt voor FC Martinenc.

Waar komt Carlos Guzmán vandaan?

Carlos Guzmán komt uit Spain.

Geen kaarten te koop op dit moment

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.