Calvin Verdonk

Ligue 1#90V
241Volgers
NLD
NLD
29 jaar
Verdediger
LOSC Lille
Lille
Ligue 1
Ligue 1
Champion
Champion
#24
Shirtnummer

Info

Positie

Verdediger

Geboortedatum (leeftijd)

26-04-1997 (29)

Lengte

1,74 m

Status

Wisselspeler

Nationaliteit

nldnld

Kaartenvoorraad

2026-27
42
7
1
0
2025-26
842
88
9
1
2024-25
658
93
8
1
2023-24
426
69
6
1
2022-23
289
47
4
0

Carrière

Club

LOSC Lille

2025 - Nu

18

0

0

N.E.C. Nijmegen

2022 - 2025

89

3

6

N.E.C. Nijmegen

2021 - 2022

21

1

1

FC Famalicão

2020 - 2021

13

0

0

FC Twente

2019 - 2020

44

2

4

24

2

4

N.E.C. Nijmegen

2017 - 2018

74

4

2

PEC Zwolle

2016 - 2017

34

0

0

2

0

0

Nationaal team

Indonesia

2024 - 2026

16

0

0

12

0

0

11

3

0

Meer over Calvin Verdonk

Hoe oud is Calvin Verdonk?

Calvin Verdonk is 29 en is geboren op 26 april 1997.

Hoe lang is Calvin Verdonk?

Calvin Verdonk is 1,74 m lang.

Voor welk team speelt Calvin Verdonk?

Calvin Verdonk speelt voor LOSC Lille.

Welk nummer draagt Calvin Verdonk?

Het huidige rugnummer van Calvin Verdonk bij LOSC Lille is 24.

Waar komt Calvin Verdonk vandaan?

Calvin Verdonk komt uit Netherlands.

Veilingen
Nieuwe kaart
3 aanbiedingen
Beste prijs
+5
€ 2,00
0,0013 ETH
42/1000 •
J4SP3R
1d 23u
+5
€ 3,50
0,0022 ETH
20/1000 •
CCSe7en
3d 9u
+5
€ 7,00
0,0043 ETH
25/1000 •
THB11
3d 23u

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.