Ataru Esaka

J1 100 Year Vision League#55M
400Volgers

Info

Positie

Middenvelder

Geboortedatum (leeftijd)

31-05-1992 (34)

Lengte

1,75 m

Status

Basisspeler

Nationaliteit

jpnjpn

Kaartenvoorraad

2026-27
284
62
5
0
2025-26
288
40
7
1
2024-25
435
58
3
0
2023-24
249
45
4
0
2022-23
305
56
4
0
2021-22
0
52
5
0
2020-21
0
74
5
1

Carrière

Club

38

6

5

50

8

7

46

7

2

Kashiwa Reysol

2018 - 2021

222

60

34

Omiya Ardija

2016 - 2018

130

30

4

84

26

0

Nationaal team

Japan

2021 - 2021

1

0

1

Meer over Ataru Esaka

Hoe oud is Ataru Esaka?

Ataru Esaka is 34 en is geboren op 31 mei 1992.

Hoe lang is Ataru Esaka?

Ataru Esaka is 1,75 m lang.

Voor welk team speelt Ataru Esaka?

Ataru Esaka speelt voor Fagiano Okayama.

Welk nummer draagt Ataru Esaka?

Het huidige rugnummer van Ataru Esaka bij Fagiano Okayama is 8.

Waar komt Ataru Esaka vandaan?

Ataru Esaka komt uit Japan.

8 aanbiedingen
Beste prijs
€ 0,40
0,0003 ETH
171/1000 •
Joesro
3d 14u
+5
€ 0,41
0,0003 ETH
274/1000 •
dashcounter7dashcounter7
5d 11u
+5
Hoogste level
€ 0,43
0,0004 ETH
200/1000 •
Aster86Aster86
4d 10u
+5
€ 0,45
0,0004 ETH
+5
€ 0,46
0,0004 ETH
117/1000 •
TavernellaTavernella
5d 9u
+6
€ 0,53
0,0004 ETH
4/1000 •
catmalogin
13u 58min
+5
€ 0,59
0,0005 ETH
204/1000 •
PawelTraderPawelTrader
7u 17min
+5

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.