Quimi Ordoñez
#7A187Volgers
Info
Positie
AanvallerGeboortedatum (leeftijd)
05-08-2003 (22)
Lengte
1,87 mStatus
PinchhitterNationaliteit
Kaartenvoorraad
2024-25
73
15
2
0
2023-24
171
28
4
0
2022-23
244
32
2
0
Carrière
Club
Meer over Quimi Ordoñez
Hoe oud is Quimi Ordoñez?
Quimi Ordoñez is 22 en is geboren op 5 augustus 2003.
Hoe lang is Quimi Ordoñez?
Quimi Ordoñez is 1,87 m lang.
Voor welk team speelt Quimi Ordoñez?
Quimi Ordoñez speelt voor Tulsa Roughnecks FC. Hij is ook international voor Guatemala.
Welk nummer draagt Quimi Ordoñez?
Het huidige rugnummer van Quimi Ordoñez bij Tulsa Roughnecks FC is 9.
Waar komt Quimi Ordoñez vandaan?
Quimi Ordoñez komt uit Guatemala.
Hoeveel doelpunten heeft Quimi Ordoñez gescoord?
Quimi Ordoñez heeft 0 goals gescoord voor Tulsa Roughnecks FC.





