André Ribeiro

0Volgers
PRT
PRT
29 jaar
Aanvaller
#0
Shirtnummer

Info

Positie

Aanvaller

Geboortedatum (leeftijd)

09-06-1997 (29)

Lengte

1,8 m

Status

Gestopt

Nationaliteit

prtprt

Carrière

Club

3

0

0

AC Bellinzona

2022 - 2022

4

0

0

46

5

0

104

14

0

Nationaal team

7

0

0

1

0

0

Meer over André Ribeiro

Hoe oud is André Ribeiro?

André Ribeiro is 29 en is geboren op 9 juni 1997.

Hoe lang is André Ribeiro?

André Ribeiro is 1,80 m lang.

Waar komt André Ribeiro vandaan?

André Ribeiro komt uit Portugal.

Geen kaarten te koop op dit moment

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.