Rafael Marchán

2Volgers
VEN
VEN
27 jaar
Catcher
Philadelphia Phillies
Phillies
Tweehandig / Rechts
Slaan/werpen
#13
Shirtnummer
LB10
Blessurestatus

Info

Geboortedatum (leeftijd)

25-02-1999 (27)

Lengte

1,75 m

Nationaliteit

venven
Mogelijke blessure (5 sep)

Verwachte terugkeer op 22 aug, Knee

Kaartenvoorraad

2026-27
93
21
5
0
2025-26
89
19
3
0

Blessures

Van

Aan

Duur

Knee

5-9-2024

22-8-2026

715 dagen

Meer over Rafael Marchán

Hoe oud is Rafael Marchán?

Rafael Marchán is 27 en is geboren op 25 februari 1999.

Hoe lang is Rafael Marchán?

Rafael Marchán is 1,75 m lang.

Voor welk team speelt Rafael Marchán?

Rafael Marchán speelt voor Philadelphia Phillies.

Welk nummer draagt Rafael Marchán?

Het huidige rugnummer van Rafael Marchán bij Philadelphia Phillies is 13.

Waar komt Rafael Marchán vandaan?

Rafael Marchán komt uit Venezuela.

Veilingen
Nieuwe kaart
1 aanbod
Beste prijs
+5
€ 1,50
0,0008 ETH
83/1000 •
Josera0401Josera0401
3d 8u

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.