Hao-Yu Lee

2Volgers
TWN
TWN
23 jaar
Tweede honk, +1
Detroit Tigers
Tigers
Rechts / Rechts
Slaan/werpen
#50
Shirtnummer

Info

Geboortedatum (leeftijd)

03-02-2003 (23)

Lengte

1,75 m

Nationaliteit

twntwn

Kaartenvoorraad

2026-27
87
14
5
0

Blessures

Van

Aan

Duur

Oblique

5-3-2026

7-4-2026

33 dagen

Meer over Hao-Yu Lee

Hoe oud is Hao-Yu Lee?

Hao-Yu Lee is 23 en is geboren op 3 februari 2003.

Hoe lang is Hao-Yu Lee?

Hao-Yu Lee is 1,75 m lang.

Voor welk team speelt Hao-Yu Lee?

Hao-Yu Lee speelt voor Detroit Tigers.

Welk nummer draagt Hao-Yu Lee?

Het huidige rugnummer van Hao-Yu Lee bij Detroit Tigers is 50.

Waar komt Hao-Yu Lee vandaan?

Hao-Yu Lee komt uit Taiwan.

Veilingen
Nieuwe kaart
2 aanbiedingen
Beste prijs
+5
€ 1,07
0,0006 ETH
83/1000 •
jrich23
12u 53min
+5
€ 1,68
0,0008 ETH
68/1000 •
LetsTradeLetsTrade
13u 16min

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.