Andrew Morris

4Volgers
USA
USA
24 jaar
Aflossende werper
Minnesota Twins
Twins
Rechts / Rechts
Slaan/werpen
#78
Shirtnummer

Info

Geboortedatum (leeftijd)

01-09-2001 (24)

Lengte

1,82 m

Nationaliteit

usausa

Kaartenvoorraad

2026-27
118
28
4
0

Meer over Andrew Morris

Hoe oud is Andrew Morris?

Andrew Morris is 24 en is geboren op 1 september 2001.

Hoe lang is Andrew Morris?

Andrew Morris is 1,82 m lang.

Voor welk team speelt Andrew Morris?

Andrew Morris speelt voor Minnesota Twins.

Welk nummer draagt Andrew Morris?

Het huidige rugnummer van Andrew Morris bij Minnesota Twins is 78.

Waar komt Andrew Morris vandaan?

Andrew Morris komt uit United States of America.

Veilingen
Nieuwe kaart
3 aanbiedingen
Beste prijs
+5
€ 0,86
0,0005 ETH
62/1000 •
SabermetricsSabermetrics
3d 21u
+5
€ 1,07
0,0006 ETH
70/1000 •
JooSoaresJooSoares
1d 19u
Hoogste level
+7
€ 3,00
0,0017 ETH
30/1000 •
Papass98Papass98
5d 3u

This browser is no longer supported.

Please switch to a supported browser to continue using sorare.com.