Lee Tae-Seok
#24V607Volgers
Info
Positie
VerdedigerGeboortedatum (leeftijd)
28-07-2002 (24)
Lengte
1,74 mStatus
WisselspelerNationaliteit
Kaartenvoorraad
2026-27
78
9
2
0
2025-26
867
91
10
1
2024-25
289
49
5
1
2023-24
270
46
5
1
2022-23
378
62
5
0
2021-22
295
75
6
1
Carrière
Nationaal team
Meer over Lee Tae-Seok
Hoe oud is Lee Tae-Seok?
Lee Tae-Seok is 24 en is geboren op 28 juli 2002.
Hoe lang is Lee Tae-Seok?
Lee Tae-Seok is 1,74 m lang.
Voor welk team speelt Lee Tae-Seok?
Lee Tae-Seok speelt voor FK Austria Wien. Hij is ook international voor Korea, South (ROK).
Welk nummer draagt Lee Tae-Seok?
Het huidige rugnummer van Lee Tae-Seok bij FK Austria Wien is 17.
Waar komt Lee Tae-Seok vandaan?
Lee Tae-Seok komt uit Korea, South (ROK).
Nieuwe kaart
Beste waarde
1d 17u
+5
€ 6,29
0,0039 ETH
67/1000 • Sorare
8 left at € 6,29
2 aanbiedingen
Beste prijs





